Księgowość

Księgowość dla małych i średnich firm

Jesteśmy firmą, która posiada certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów nr 41458/2010. Podstawą naszego działania w zakresie księgowości jest kompleksowa i profesjonalna obsługa finansowo-księgowa małych i średnich podmiotów gospodarczych. Nasze usługi cechuje najwyższa jakość. Elastyczność, otwartość w działaniu oraz indywidualne podejście do Klienta pozwalają na ścisłą, przyjemną i przede wszystkim owocną współpracę. Ofertę naszego biura kierujemy do osób, które chcą bezpiecznie prowadzić interesy zostawiając rozliczenie profesjonalistom. Wysoki poziom fachowej wiedzy w zakresie wymogów ustawowych zapewnia Klientowi najwyższą jakość oferowanych usług.

Pracujemy na oprogramowaniu komputerowym zgodnym z wymogami Ministerstwa Finansów a ryzyko błędów księgowych ubezpieczone jest posiadaną przez naszą firmę polisą OC.

 

Ważne:

Na bieżąco śledzimy nowości z zakresu prawa podatkowego, finansów i rachunkowości, prawa pracy - dzięki czemu możemy natychmiast informować swoich Klientów o postępujących zmianach i służyć fachową poradą.

Wyręczamy w kontaktach z Urzędami Skarbowymi, ZUS, GUS.  

loga
tellrenRzeszów ul. Warszawska 67 C tel. +48 17 864 22 66. Copyrights © 2024. Wszelkie prawa zastrzezone przez TellRes.

created by:vizuo